ТОВ "САННИВАТТ.УА"

ВІННИЦЯ, УКРАЇНА

Товариство з обмеженою відповідальністю «Санниватт.уа» створено як спільне українсько-чеське підприємство в грудні 2012 р.
Засновниками товариства є ПП «Інвест-Сервіс» м. Вінниця та «SannyWatt.group» (попередньо «SunnyWatt.cz») м. Прага.
Товариство з обмеженою відповідальністю «Інвест-Сервіс» засновано в 1991 р. в м. Вінниця. На ринку проектних послуг організація функціонує з 2005 р.. Основу колективу «Інвест-Сервіс» складають провідні фахівці Вінницького державного проектного інституту - одного з провідних інститутів Мінрадіопрому СРСР - ГІПи, ГАП, головні фахівці та провідні інженери.
З 2011 р. підприємство почало виконувати проектні роботи по будівництву об'єктів з відновлюваних джерел енергії.
За цей період було виконано більше 20-ти проектів сонячних електростанцій різної потужності (від 300 кВт до 17 МВт) та загальною потужністю більше 50 МВт .
З 2010р. підприємство є членом Асоціації «Українське об'єднання проектних організацій» (ukrasproekt.com.ua), а з 2012 р - Членом Асоціації учасників ринку альтернативних видів палива та енергії України ( alterenergy.info ).
Компанія «SunnyWatt.group» (попередньо «SunnyWatt.cz») з 2008 р. виконала значний комплекс робіт з проектування та будівництва об'єктів сонячної енергетики в Чеській республіці. Так, за ці роки було запроектовано близько 200-т електростанцій різної потужності (сумарним значенням близько 150 МВт) і виключно силами компанії побудовано 25 МВт пікової потужності.
Спільна робота з чеськими партнерами у форматі спільного підприємства ТОВ «Санніватт.уа» дозволило розширити спектр послуг, що надаються, використовуючи досвід чеської компанії з проектування і монтажу сонячних електростанцій з одного боку і навички роботи в українських умовах нашої організації з іншого.
У форматі спільного підприємства «Санніватт.уа» виконало повний комплекс робіт (проектування, поставка основного і допоміжного обладнання, монтажні та налагоджувальні роботи) з будівництва об'єкта альтернативної енергетики «Сонячна електростанція «Богородчанська-1» потужністю 2,8 МВт пік в Івано Франківської області.
В 2015 році спільно із ТОО “AstanaSolProject” було виконано повний комплекс робіт (проектування, поставка основного і допоміжного обладнання, монтажні та налагоджувальні роботи) пілотного проекту урядової програми в Республіці Казахстан з будівництва сонячної електростанції потужністю 0,3 МВт/пік в Жанакорганському районі Кизилординської області. Після пуску станції було проведено учбовий курс з експлуатації даного об'єкту серед персоналу.
В даний час завершені проектні роботи по сонячному парку з 6-ти сонячних станцій загальною потужністю 25 МВт в Чернівецькій області, введені в експлуатацію побудовані за нашими проектними рішеннями сонячні станції потужністю 4,9 МВт в Хмельницькій області, потужністю 4,1 МВт в Снятинському районі Івано-Франківської області та цілий ряд інших об'єктів.
Співробітники ТОВ «Санніватт.уа» приймають участь у різноманітних виставках та конференція присвячених тематиці альтернативної енергетики, як регіонального, так і міжнародного рівня. Серед них «Intersolar Europe» (Мюнхен, Германія), «Cisolar» (Київ, Одеса, Україна), «ElcomUkraine» (Київ, Україна)
ТОВ «Санніватт.уа» надає повний комплекс послуг (проектування, поставка основного і допоміжного обладнання, монтажні та налагоджувальні роботи), що пов'язаний із будівництвом об'єктів альтернативної енергетики.
За реалізованими проектами компанія виконує за бажанням замовника, гарантійне, післягарантійне та сервісне обслуговування.

Готові до співпраці.